E-mail: biuro@eltii.pl | Nr tel.: 32 645 06 90
Eltii Banner

Zakres działalności ELTII – produkcja i sprzedaż transformatorów

Jesteśmy sprawdzonym producentem i dostawcą transformatorów najwyższej jakości. Systematycznie poszerzamy swoją ofertę, aby dostarczyć Państwu jak najlepsze rozwiązania. Staramy się podchodzić indywidualnie do Waszych potrzeb. Dlatego oferujemy między innymi produkcję wyrobów na zamówienie. Dostosujemy wszelkie parametry techniczne do Państwa wymagań. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Zakład świadczy usługi produkcyjne w zakresie:

  • uzwajania cewek z materiałów powierzonych oraz z materiałów własnych w ramach posiadanego asortymentu,
  • wykonywania cewek nietypowych,
  • wykonywania transformatorów toroidalnych, o mocy do 4000 VA o nietypowych parametrach,
  • wykonywania małoseryjne transformatorów na rdzeniach ferrytowych.

Uzwajamy cewki różnego rodzaju, w tym indukcyjne bezrdzeniowe (powietrzne) oraz indukcyjne rdzeniowe o magnetowodzie z materiału ferromagnetycznego (otwartym lub zamkniętym). Pracujemy także z produktami jedno- i wielowarstwowymi, spiralnymi, toroidalnymi, powietrznymi i rdzeniowymi. Dopasujemy wszystkie parametry do Państwa potrzeb. Wykonujemy cewki o różnej tolerancji, indukcyjności, rezystancji szeregowej, temperaturowym współczynniku indukcyjności czy pojemności własnej. Produkujemy także cewki nietypowe.

Transformatory na rdzeniach ferrytowych

W produkcji transformatorów korzystamy między innymi z rdzeni ferrytowych. Stosujemy wyroby, które przeszły rygorystyczne testy bezpieczeństwa. Dzięki temu mogą Państwo mieć pewność, że dostarczymy transformatory najwyższej jakości. Zapewniamy krótkoterminowe dostawy.