Email: biuro@eltii.pl   Tel: 32 645 06 90

PRODUKCJA


TRANSFORMATORY

Firma ELTII oferuje swoim klientom różnorodne transformatory do elektroniki. Proponujemy transformatory oświetleniowe o standardowych parametrach oraz rozwiązania tworzone na specjalne zamówienie klienta. Mogą to być na przykład transformatory jednonapięciowe produkowane według Państwa dokumentacji, jak i transformatory wielonapięciowe. Transformatory oświetleniowe mogą być wyposażone w bezpiecznik termiczny. Oferujemy transformatory do oświetleń halogenowych oraz ledowych. Takie transformatory toroidalne charakteryzuje niezawodność działania, dzięki której z powodzeniem mogą transformować duże moce. Proponujemy transformatory toroidalne 12v i 24v.

Wszystkie transformatory producent wykonuje z najwyższej jakości komponentów. Niezależnie więc od tego, czy wybiorą Państwo autotransformatory na zamówienie, czy standardowe transformatory do elektroniki, będą Państwo mieć pewność co do jakości naszego asortymentu. Wszystkie transformatory toroidalne spełniają międzynarodowe standardy jakościowe.

Oferujemy między innymi transformator bezpieczeństwa, dzięki któremu dostosują Państwo napięcie do bezpiecznego poziomu. Takie transformatory ochronne, poprzez odpowiednie zabezpieczenie, są odporne na zwarcie. Każdy produkowany przez nas transformator bezpieczeństwa jest zgodny z normą PN-EN 61558-2-6:2009. Proponujemy także transformatory separacyjne, które oddzielają obwód wtórny od pierwotnego. Powinny być stosowane w miejscach, w których ryzyko porażenia prądem elektrycznym jest znacząco podwyższone – a więc na przykład w wilgotnych pomieszczeniach. W naszej ofercie dostępne są transformatory separacyjne 230/230 V.

Zapewniamy szeroki wybór rozwiązań, zarówno jeśli chodzi o transformatory wielonapięciowe, jak i jednonapięciowe. Dostarczamy transformatory w obudowach lub bez. Wszystko zależy od Państwa potrzeb. Jeśli interesują Państwa transformatory sieciowe producent dołoży wszelkich starań, żeby spełnić indywidualne wymagania klienta.

Doświadczenie zebrane w czasie wielu lat działalności, pozwala zagwarantować Państwu najwyższej jakości transformatory toroidalne 24v i 12v oraz autotransformatory na zamówienie indywidualne. Chętnie też doradzamy, jeśli chodzi o transformatory do elektrotechniki. Naszym celem jest bowiem zapewnianie skutecznych i bezpiecznych rozwiązań, niezależnie od tego czy chodzi o transformator do oświetleń halogenowych czy do innych zastosowań.

Z chęcią dostarczamy Państwu nie tylko transformatory jednonapięciowe oraz wielonapięciowe, ale także dławiki oraz cewki warstwowe. Jako doświadczony producent cewek indukcyjnych, możemy zagwarantować Państwu odpowiednie rozwiązania do elektrozaworów, siłowników, luzowników oraz dzwonków i gongów

Indywidualne zamówienia na cewki oraz transformatory sieciowe producent ELTII stara się zrealizować w jak najkrótszym terminie. Zależy nam na zadowoleniu Klienta, dlatego możemy zapewnić terminowość. Szybkość wykonywania zlecenia jest zawsze połączona z wysoką jakością działania, dlatego nasze transformatory w obudowach lub bez, cewki i dławiki, charakteryzuje zawsze solidność wykonania, która przekłada się na bezpieczeństwo użytkowania. To dlatego nasze transformatory do elektroniki sprawdzają się w wielu różnych zastosowaniach.

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania o transformatory – producent ELTII zaprasza do kontaktu.

WIĘCEJ

Transformatory toroidalne

Wyroby nasze odpowiadają wszystkim standardom norm europejskich. Dostosowane są do dyrektyw Unii Europejskiej 89/336/EWG, 92/31/EWG, 93/68/EWG dzięki czemu mogą być znakowane „CE”. Konstrukcja i parametry odpowiadają stosowanym normom europejskim tj. EN 51558-2-4, EN 61558-2-6, EN 61558-1 dzięki czemu są bezpieczne w użytkowaniu i zapewniają należyte parametry użytkowe.

Konstrukcyjnie transformatory nasze staramy się dopasować do wymogów i potrzeb odbiorców. Wykonujemy transformatory jedno i wielonapięciowe. Wyprowadzenia przewodów wykonujemy linką lub drutem sztywnym. 


Prezentacja najważniejszych typów transformatorów

1. Produkcja standardowa:

-Transformatory do oświetleń halogenowych 230/12 V
-Transformator do oświetleń ledowych 230/12 V AC i 230/24 V AC
Wykonywane są w normalnej grupie gabarytowej z bezpiecznikiem termicznym lub bez.
*na specjalne zamówienie mogą być produkowane w wersji nisko gabarytowej.
-Transformatory bezpieczeństwa 230/24 V
Wykonywane w normalnej grupie gabarytowej z bezpiecznikiem termicznym lub bez.
-Transformatory separacyjne 230/230 V.
Wykonywane w normalnej grupie gabarytowej z bezpiecznikiem termicznym lub bez.

2. Produkcja na zamówienie (kooperacja):

-Transformatory do elektrotechniki i elektroniki.
Jedno lub wielonapięciowe wykonywane według dokumentacji i wymogów zamawiającego.

-Autotransformatory.
Wykonywane na zamówienie, tam gdzie nie  wymagana jest separacja uzwojeń.

-Transformatory w obudowach.
Metalowych lub z tworzywa sztucznego.


DŁAWIKI

WIĘCEJ

Produkujemy dławiki dla odbiorców o parametrach wg. zamówienia.

.

.

1. Dławiki warstwowe na rdzeniach ferrytowych

2. Dławiki toroidalne wykonywane na rdzeniach z prasowanych proszków żelaza lub na rdzeniach ferrytowych


CEWKI

WIĘCEJ

Zakład wykonuje cewki warstwowe do:

  • dzwonków, gongów
  • siłowników
  • luzowników
  • elektrozaworów (z uzwojeniem nasyconym żywicami, hermetyzowane taśmami wulkanizacyjnymi, hermetyzowane obtryskiem na wtryskarkach)
  • do stojanów silników małej mocy
Wszystkie parametry cewek dostosowane są do wymogów kontrahentów.