E-mail: biuro@eltii.pl | Nr tel.: 32 645 06 90
Eltii Banner

Transformatory na zamówienie – produkcja i sprzedaż

Firma ELTII oferuje swoim klientom różnorodne transformatory do elektroniki. Proponujemy urządzenia zmieniające parametry prądu elektrycznego w wersjach standardowych oraz rozwiązania tworzone na specjalne zamówienie klienta. Mogą to być na przykład transformatory jednonapięciowe produkowane według Państwa dokumentacji, jak i transformatory wielonapięciowe. Transformatory oświetleniowe mogą być wyposażone w bezpiecznik termiczny. Oferujemy maszyny elektryczne do oświetlenia halogenowego oraz ledowego. Takie transformatory toroidalne charakteryzuje niezawodność działania, dzięki której z powodzeniem mogą transformować duże moce. Proponujemy transformatory toroidalne 12 V i 24 V.

Korzystamy z materiałów najwyższej jakości

Wszystkie transformatory producent wykonuje z najwyższej jakości komponentów. Niezależnie więc od tego, czy wybiorą Państwo autotransformatory na zamówienie, czy standardowe urządzenia zmieniające parametry prądu elektrycznego, będą Państwo mieć pewność co do jakości naszego asortymentu. Wszystkie transformatory toroidalne spełniają międzynarodowe standardy jakościowe. W naszej pracy szczególne znaczenie mają:

 • fachowe zarządzanie projektami,
 • profesjonalny montaż wszystkich elementów,
 • sprawdzanie jakości wyrobów,
 • wykonywanie testów bezpieczeństwa,
 • fachowe doradztwo,
 • zaspokajanie indywidualnych potrzeb klienta.

Produkując transformatory, zawsze trzymamy się rygorystycznych norm i przepisów. Wszystko po to, aby dostarczyć Państwu urządzenia wydajne i bezpieczne. W naszej ofercie znajdą Państwo także cewki i dławiki. Dbamy, aby nasi klienci mogli skorzystać z kompleksowych usług. Produkujemy i sprzedajemy transformatory z najwyższej półki. Zapraszamy do zapoznania się ze stale rozbudowywaną ofertą usług.

Transformatory bezpieczeństwa na zamówienie

Oferujemy między innymi transformatory bezpieczeństwa, dzięki którym dostosują Państwo napięcie do bezpiecznego poziomu. Takie urządzenia są odporne na zwarcia dzięki zastosowaniu odpowiednich zabezpieczeń. Wszystkie produkowane przez nas transformatory ochronne są zgodne z normą PN-EN 61558-2-6:2009. Proponujemy także transformatory separacyjne, które oddzielają obwód wtórny od pierwotnego. Powinny być stosowane w miejscach, w których ryzyko porażenia prądem elektrycznym jest znacząco podwyższone, na przykład w wilgotnych pomieszczeniach. W naszej ofercie dostępne są transformatory separacyjne 230/230 V.

Najwyższej jakości autotransformatory i transformatory

Zapewniamy szeroki wybór rozwiązań, zarówno jeśli chodzi o transformatory wielonapięciowe, jak i jednonapięciowe. Dostarczamy tego rodzaju urządzenia w obudowach lub bez. Wszystko zależy od potrzeb klienta. Jeśli interesują Państwa transformatory sieciowe dołożymy wszelkich starań, żeby spełnić indywidualne wymagania klienta. Jesteśmy:

 • otwarci na Państwa potrzeby,
 • gotowi do podejmowania wyzwań,
 • terminowi,
 • rzetelni,
 • wykwalifikowani.

Doświadczenie zebrane w czasie wielu lat działalności pozwala zagwarantować Państwu najwyższej jakości transformatory toroidalne 24 V i 12 V oraz autotransformatory na zamówienie indywidualne. Chętnie też doradzamy, jeśli chodzi o transformatory do elektrotechniki. Naszym celem jest bowiem zapewnianie skutecznych i bezpiecznych rozwiązań, niezależnie od tego, czy chodzi o transformatory 230 V/24 V czy inny zakres zmian napięcia.

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania o transformatory – ELTII zaprasza do kontaktu.