E-mail: biuro@eltii.pl | Nr tel.: 32 645 06 90
Eltii Banner

Bezpieczne transformatory i akcesoria

Z chęcią dostarczamy Państwu nie tylko transformatory, ale także dławiki oraz cewki warstwowe. Jako doświadczony producent cewek indukcyjnych, możemy zagwarantować Państwu odpowiednie rozwiązania do:

  • elektrozaworów,
  • siłowników,
  • luzowników,
  • dzwonków,
  • gongów.

Indywidualne zamówienia na cewki oraz transformatory producent ELTII stara się zrealizować w jak najkrótszym terminie. Zależy nam na zadowoleniu Klienta, dlatego możemy zagwarantować terminowość. Szybkość wykonywania zlecenia jest zawsze połączona z wysoką jakością procesu produkcji. Nasze transformatory w obudowach lub bez oraz cewki i dławiki charakteryzuje zawsze solidna konstrukcja, która przekłada się na bezpieczeństwo użytkowania. To dlatego nasze urządzenia zmieniające parametry prądu elektrycznego sprawdzają się w wielu różnych zastosowaniach.

Cewki warstwowe

Oferujemy precyzyjne i solidne cewki warstwowe do transformatorów. Produkty dostarczane przez ELTII są gotowe do montażu. Nasze cewki składają się z wielu warstw. Ich budowa uzależniona jest od indywidualnych potrzeb klienta. Zajmujemy się sprzedażą transformatorów i akcesoriów od wielu lat. Jako doświadczony producent cewek i dławików dokładnie wiemy jakie parametry są przeznaczone dla danego zastosowania. Dlatego z przyjemnością doradzimy Państwu w kwestii wyboru odpowiedniego wyrobu.

Cewki indukcyjne

Zakres usług ELTII obejmuje także produkcję cewek indukcyjnych. Wytwarzamy cewki na rdzeniach kubkowych wykorzystywane przede wszystkim w czujnikach indukcyjnych. Cewki to elementy bierne, które gromadzą energię w swoim polu magnetycznym. Ich podstawowe parametry to:

  • indukcyjność – zdolność cewki do przechowywania energii w postaci pola magnetycznego wywoływanego przez przepływ prądu. Wyraża się ją jako stosunek chwilowego napięcia do zmiany prądu w czasie,
  • częstotliwość rezonansowa.

Dostarczamy cewki o różnej ilości zwojów i różnej wielkości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Dławiki

W naszej ofercie znajdą Państwo także dławiki, czyli cewki indukcyjne z rdzeniem magnetycznym lub bez rdzenia. Są to akcesoria o szerokim zastosowaniu. Często pracują w zespole z falownikiem w elektrycznych układach napędowych.